12345678910MI-SERVICE © kuk(s)2003

 
 

Tyto stránky jsou určeny vám všem, kteří máte radost ze života a něco pro to děláte. Pro sebe a pro potěšení druhých. Pro dobrou náladu a lepší všední den.

 
Nová makrokolekce-pozvánka na vernisáž výstavy…

Rád bych Vás pozval na výstavu mojí nové kolekce makrofotografií. Bude zahájena vernisáží v pondělí 8.12.2008 v 17 hodin v minigalerii Fotoškoda v přízemí. Nová kolekce volně navazuje na čtyři předchozí „Svět jako MAKRO I-IV“ z let 1997-2005. Je v ní, troufám si říct, stejná radost z hledání a nacházení miniaturních zázraků jako v těch předchozích. Jen je možná navíc obohacena i o pocit, že si stále více a více vážím toho, co všechno je příroda schopna vytvořit a mně pro záběry nabídnout. Chci Vám představit nevšední snímky s ledem, námrazou a výsledky mých nově zažitých zkušenosti s focením v zimě a silném mrazu …ale stejně tak tu znovu najdete moje nejoblíbenější téma - hledání ranní rosy a kapiček kondenzované mlhy ve všech podobách. Při této příležitosti bych vám také rád představil a pokřtil svůj nový a hodně neobvyklý makrokalendář 2009. Mám z něj velikou radost a také se s Vámi o ni rozdělím … vylosovaní tři z vás, návštěvníků vernisáže, si ho odnesou domů. Přijďte se podívat - těším se na setkání a jsem přesvědčen, že se vám minivýstava bude líbit.

Nová makrofotografie ...ještě mě to nepustilo!!!

Vítám všechny, kteří sem ještě občas prokliknou a omlouvám se těm, kteří dlouho čekali na nějaké novinky nebo "upgrade". Myslím, že se teď situace pomalu zlepšuje a já vám budu moci v dohledné době představit hodně nových věcí, které v období posledních dvou a půl let vznikly. Změní se také trochu tvář těchto stránek a jejich část se přestěhuje na nové, věnované pouze (ale ne jen mojí) makrofotografi. Nové stránky a jejich prezentaci tady oznámím (doména už je připravena). Uplynulé dva roky pohltil rozjezd nové firmy Macroworld (prezentaci, pokud by vás zajímalo, najdete na www.macroworld.cz) a myslím, že to byl hodně dobře investovaný čas!!! Na focení zbylo sice podstatně méně času, ale přesto jsem si některá orosená a ojíněná rána a víkendy vybojoval! Vznikly zajímavé věci, ze kterých mám velikou radost a které jsem zatím nestíhal představit ... a to se teď chystám napravit. Přeji vám krásné podzimní dny a pokud je strávíte jako já v přírodě hledáním makrozázraků jsem si jistý, že to bude smysluplně využitý čas!

Křest a autogramiáda nové knížky makrofotografií ...

S velkým potěšením Vám všem oznamuji termín křtu mojí nové knížky „Příběhy (ne)obyčejné makrofotografie“. Proběhne 12.6.2006 od 17:00 hodin v knihkupectví LUXOR na Václavském náměstí v 1. patře. Největší radost mám z toho, že ji pokřtí jeden z mých nejoblíbenějších herců - pan Miloň Čepelka z divadla Járy Cimrmana, a že se mu opravdu hodně zalíbila! Navíc ke každé mojí nové knížce, kterou si u mě necháte v Luxoru podepsat, dostanete dárek... velkou tištěnou „Berušku rozespalou“. To aby vám taky přinášela hezký den!!! Tak pozvěte kamarády a známé a přijďte mě prosím podpořit na mojí první velkou autogramiádu a KŘEST! Budu se na vás těšit.

Nový WEB s E-shopem a výstava v Galerii Nové Butovice- říjen 2014

10.října 2014 se otevře nový E-shop s makrofotografiemi na adrese www.macro4you.cz kam Vás tímto moc rád zvu. Funkční bude už o pár dní dříve ale s plnou parádou se představí až v pátek 10. Nabídne k výběru postupně známé ale i novější a neznámé makrofotografie k přímému objednání + další zajímavosti, blog, spolupráce atd. Současně s ním se otevírá ve spolupráci s International Art Gallery nová výstava v 1. patře OC Galerie Nové Butovice. Tady bude celý měsíc na ukázku malý průřez mojí tvorbou ... 38 obrazů - z každé kolekce I - VII něco. Pokud budete mít cestu jste vítáni.