12345678910MI-SERVICE © kuk(s)2003

 
 

Tyto stránky jsou určeny vám všem, kteří máte radost ze života a něco pro to děláte. Pro sebe a pro potěšení druhých. Pro dobrou náladu a lepší všední den.

 
Podrobnosti k nové výstavě v pasáži Černá Růže ...

_ Výstava běží jak k mému, tak jak jsem zjistil z vašich reakcí v anketě - i k vašemu potěšení. A to jsem moc rád. Tuto středu v 17 hod se uzavře 1. kolo nabídek na velice zvýhodněný prodej 8 obrazů - tak neváhejte, zájemci už tam jsou... Každý čtvrtek jsem na výstavě od 16 do 17:30, tak pokud byste měli zájem se se mnou potkat a případně něco domluvit, zodpovím i zvídavé dotazy atd. - jsem vám k dispozici. Od tohoto čtvrtka bude také možno objednat si přímo na výstavě nový makrokalendář 2010 se slevou 15%. Přeji vám pěkný den a zvláště v tomto typu počasí věřím, že vám výstava zlepší náladu.

Výstava Svět jako MAKRO v pasáži Černá Růže ....říjen 2009

Po delší době se vracím do prostor, kde jsem zrealizoval už tři výstavy makrofotografií - do pasáže Černá Růže v centru Prahy. Výstava bude otevřena od 2.10. a potrvá celý měsíc řijen. Rád bych Vám představil novou kolekci záběrů makrofotek z posledních let, ale i pro náhodné kolemjdoucí výběr toho zajímavého a nejvíc žádaného za posledních 10 let. Součástí výstavy bude také nabídka nových luxusních kalendářů 2010 (budete si je moci objednat se 15% slevou) a prodej obrazů z výstavy za velice, ale velice zajímavé ceny (podrobnosti před zahájením výstavy najdete tady). Vstup je volný. Věřím že si kousek času najdete a při procházce centrem výstavu navštívíte a uděláte si radost. Přeji Vám krásný konec léta.

Nové MAKRO V se představuje ...

_ Po malé ukázce výstavy v minigalerii FotoŠkoda v prosinci 2009 bych Vám rád na těchto stránkách konečně představil novou ucelenou kolekci MAKRO V. Padesát makrozáběrů z období zhruba tří let do konce roku 2008, které prezentují výběr mého hledání, toulek zmrzlou, deštivou, zamlženou, ale vždy krásnou a kouzelnou českou i slovenskou přírodou. A byl bych moc rád, aby se radost, pohoda a kouzlo, které mi dávají, přenesla i na vás a zpříjemnila vám den.

Spoustu pohody do nového roku 2009...

Rád bych vám všem, kteří tyto stránky občas navštěvujete, popřál do nového roku 2009 hodně zdraví, lásky, pohody a dobrých lidí kolem sebe! Občas, když se zastavím a přemýšlím, co je v našem životním běhu TO nejdůležitější, zjišťuji, že - největší radost mám, když někomu mohu udělat radost … nejhezčí zážitky si odnáším, když se u mých makrosnímků zastavují neznámí lidé, usmívají se a odnášejí si v duchu obrázek kouzelné čisté přírody … a nejlíp se cítím ve společnosti lidí, které mám rád … a těch je naštěstí hodně-hodně MOC!!! Tak co je vlastně důležité? ...občas se i usmát, najít si chvilku na radost pro druhé a nezapomínat na přátele. Já jsem si poslední hezkou radost uplynulého roku udělal minivýstavou v galerii FotoŠkoda (můžete se podívat na http://www.fotoskoda.cz/c5156-milan-blstak-„svet-jako-makro-nova-kolekce-makrozazraku“-08121412) a těším se, že vás v tomto novém roce pozvu na více hezkých a zajímavých akcí. Měly by to být během roku dvě velké výstavy nového Makra V (jedna na podzim 2009 v pasáži Černá růže), na podzim 2009 na 2. ročník aukce „Pro RADOST dětem 2009“ a myslím, že i na další. A tak vám všem přeji do nového roku, abyste se radovali ze života, nenechali se otrávit politikou a blcema, kteří se kolem nás občas mihnou, a abyste si každý den mohli říct …a stejně je ten život HEZKEJ!!! A kdyby vám bylo opravdu smutno, vezměte právě teď kabát, teplé boty a vyražte do přírody kochat se zmrzlou krásou …tu vám totiž už z duše žádná hospodářská krize ani hlupáci nevezmou. Krásný nový rok. Milan