12345678910MI-SERVICE © kuk(s)2003

 
 

Tyto stránky jsou určeny vám všem, kteří máte radost ze života a něco pro to děláte. Pro sebe a pro potěšení druhých. Pro dobrou náladu a lepší všední den.

 
Tak jsem konečně vplul na Facebook ....

_ Myslím, že je na čase začít trochu víc vplout do života a nenechat se otrávit tímhle bláznivým a smutným rokem, hloupýma lidma a podnikatelskou "NE"kulturou v české kotlině. Rozhodl jsem se konečně zprovoznit účet na Facebooku, protože začínám připravovat na delší období akce, výstavy, setkání a hlavně taky malý "Ostrůvecký postrach" pro malé i velké. Držte palce, snad se to vše podaří a já si budu moct zase hrát a víc tvořit!! Beru "do batóžka" foťák, kytaru, kamarády a pohodu ....víc netřeba. Tak na Facebooku ale i tady. Pěkné léto. Milan

Pár záběrů z toulek po Novém Zélandu

_ Rád bych vám nabídl k prohlídce pár vybraných záběrů z mého letošního měsíčního putování po Novém Zélandu. Konečně jsem se dostal k tomu, abych je vybral a umístil na web na jakési minigalerie http://www.blstak.cz/NZ_2010 Pro ty z vás, kdo byli na velkém promítání v KC Vltavská, je to malé odškodnění za tamní nízkou kvalitu promítací techniky ...tady si prohlédnete záběry opravdu v reálu, což se vám věřím bude líbit víc! Jinak ještě jednou díky, že jste přišli a opravdu mě potěšilo a mile překvapilo, že se váš počet přiblížil stovce ...byl to moc hezký večer a určitě se těším na další ...naplánováno už je jaro 2011- nechte se překvapit. Pěkný den a podzim. Milan

Příjemná vernisáž výstavy na Čerťáku

_ I když v trochu netradiční dobu v sobotu dopoledne v 10 hodin, sešla se v galerii Čerťák velice příjemná společnost okolo 40 návštěvníků. Atmosféra pohodová, zábava až do 12 hodin v plném proudu. To vše nejen díky skvělé hudební skupině P.R.S.T., která neúnavně a skvěle koncertovala, ale hlavně zásluhou pana Ing. Šroubka, který výstavu a setkání tradičně výborně zorganizoval ...za to velký dík. Ve výstavě 40 makrofotografií jsem poprvé kromě svých tradičních "evropských maker" představil i 4 nové záběry z nedávného Nového Zélandu a focení na ledovci Franc Josef. Výstava trvá do 17.6. a věřím, že se vám bude líbit.

Jarní makro-výstava na Čerťáku

_ Rád bych Vás pozval v sobotu 10.4.2010 na první jarní výstavu v galerii Čerťák v Tmani u Berouna. Galerie je umístěna ve Vápence Čertovy schody a výstava bude zahájena vernisáží od 10 hodin. Pokud budete mít čas a náladu, rád Vás přivítám. Výstava obsahuje novější makrozáběry z let 2009-2010 a také pár úplně nových z poslední doby...(ledové). Současně budou na vernisáži v doprodeji nabídnuty makrokalendáře 2010 v limitovaném množství 30 ks za 50% cenu 180 Kč. Věřím, že se Vám bude výstava líbit. Pěkné jaro.