12345678910MI-SERVICE © kuk(s)2003

 
 

Tyto stránky jsou určeny vám všem, kteří máte radost ze života a něco pro to děláte. Pro sebe a pro potěšení druhých. Pro dobrou náladu a lepší všední den.

 
Parádní výsledek aukce Šance pro děti

_ Veřejná webová aukce 105 fotoobrazů "Šance pro děti" společnosti Reuters ve čtvrtek uzavřela s parádním výsledkem 517 000 Kč, které půjdou na konta vybraných dětských domovů. Dva moje snímky se podle vydražené hodnoty umístily na 2. místě (Vlčí mák - 18 500 Kč) a 3. místě (Beruška rozespalá -13 000 Kč). Podrobnosti na www.sanceprodeti.cz. Udělal jsem si pěkný den!!!

Makrofotky a "Šance pro děti 2012"

_ Moc rád bych vás všechny pozval od pondělí 30. kvěna na šestý ročník aukce společnosti Reuters "Šance pro děti" - dražba 110 rámovaných fotografií ve prospěch vybraných dětských domovů. Každoročně aukci s firmou Macroworld podporujeme jako jeden z hlavních partnerů a letos jsem se z jistých osobních důvodů přidal navíc i se svými deseti originály makrofotek z limitované číselné řady (což normálně neprodávám!). Veškerý výtěžel aukce jde přímo na dětské domovy těm nejpotřebnějším - dětem. To je prostě dobrý pocit a v tomhle občas divném světě i něco pro vlastní radost. Kdybyste se chtěli zúčastnit, podrobnosti najdete na www.sanceprodeti.cz. Stačí se na stránkách zaregistrovat a od pondělí 30.5. začít vesele dražit - aukce trvá 10 dní. Je to pro dobou věc, tak to třeba i jen pošlete dál .... Pěkné jaro.

Závěr výstavy a losování

_ Výstava v átriu Masarykovy nemocnice definitivně skončila a zůstalo po ní nejen spousta pěkných vzpomínek, ale i díky fotografce Lídě Pletichové povedené fotografie z vernisáže (objeví se tady a na FB běhen pár dní) ale hlavně krásné vzkazy na anketních lístcích a maily, které nám přišly ...ale k tomu se ještě vrátím. Lístečky slosovací ankety vyplnilo 327 účastníků a z nich za naší asistence vylosovala hlavní sestra Masarykovy nemocnice Mgr. Markéta Svobodová dva hlavní výherce: Milan Havel - obraz Hory a Michaela Mokrá - obraz Makro. Oběma gratulujeme. Současně ještě jednou děkujeme sponzorům výstavy a vedení nemocnice za podporu a hlavně vám všem, kteří jste se zúčastnili ankety a napsali spoustu krásných vzkazů. No a právě pro padesát z vás, kteří jste napsali ty nejzajímavější a nejhezčí, jsem ještě něco malého vymyslel ...jako poděkování za hezká slova a pro nás pro oba krásné povzbuzení do nového roku...tak jestli jste napsali správně svojí mailovou adresu, do tří dnů je zpráva u vás?! Mějte se krásně.

...čerstvé dojmy těsně po zahájení výstavy

_ Mám z toho prostě radost!!! Je to tak většinou, když od něčeho moc nečekáte, makáte na tom až na krev ...a ono se to prostě krásně povede. S bráchou jsme dlouze vymýšleli kam společnou výstavu v Ústí umístit. Prošli jsme několik možností ...a nic moc, Až potom, když jsme jako poslední možnost navštívili átrium v Masarykově nemocnici, bylo to jasný ...krásné prostory a navíc nevyužité. Sice nás odrazovali, že je tam velký provoz, chodí i jezdí tam celý den i pacienti na postelích a tak vůbec...ale to bylo nakonec to, co mi nejvíc udělalo radost a potěšilo. Už v den vernisáže, kdy jsme od 8 ráno výstavu instalovali a obrazy postupně zaujímaly místo, se začali trousit pacienti a obhlížet, hodnotit a povídat si ...a všichni se usmívali!! Nejvíc mě ale dostala mladá dvojice, kdy on ji tlačil na posteli okolo celé výstavy a vyprávěl jí o fotkách a četl jí popisky. Ona vypadala strašně unaveně a vyčerpaně, ale pak se i chvílema usmívala a já měl fakt velikou radost!! Cítím, že to nakonec byla správná volba, protože jak jsme s bráchou do pozvánky napsali - rádi bychom, aby hlavně pacientům a návštěvníkům nemocnice přinesla výstava chvilku pohody a odvedla myšlenky od neradostných procedur a starostí (kdo zažil nemocnici, porozumí). A pak splnila své poslání ....