12345678910MI-SERVICE © kuk(s)2003

 
 

Tyto stránky jsou určeny vám všem, kteří máte radost ze života a něco pro to děláte. Pro sebe a pro potěšení druhých. Pro dobrou náladu a lepší všední den.

 
Pozvánka na Makro-výstavu

_ Vážení přátelé, Pozvánkou Vás srdečně zvu na novou výstavu Svět jako MAKRO VII a současně na vernisáž ve čtvrtek 16. května 2013 v 18 hodin do pasáže Černá Růže v centru Prahy. Výstava má název “Tajemství ukrytá v ledu” a tím by mělo být řečeno vše… ale není. Možná zjistíte, že lidská fantazie za kreativností přírody ještě dost pokulhává. Ta dokáže ledovými krystaly, námrazou nebo zamrzlými barvami říci mnohem víc. Rád bych Vám představil tuto novou kolekci, která vznikala poslední dva roky, a přestože se pokouším v makrofotografii zachytit mráz a led celých 15 let, je to i pro mě stále výlet do neznámého světa. Malou ukázku k výstavě najdete na:

https://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=_r_AxghWFKU

Tato výstava je svými čísly trochu “kulatá”, proto máte možnost získat malý “makrodárek” tím, že se předem přihlásíte a zúčastníte vernisáže. Přihlášení je na této webovské adrese:

http://doodle.com/w6bs2kc6r5knaxfn

Na vernisáži se také bude ze všech přítomných losovat jeden výherce obrazu 50x75 cm a během výstavy proběhne tradiční anketa, ze které vzejde další výherce obrazu …prostě trochu slavíme! A nakonec Vás poprosím - sdílejte na Facebooku a pošlete pozvánku také přátelům a známým - třeba je to potěší …mě tedy určitě!!! Výstava potrvá do 4.6. 2013, je prodejní a výstavní ceny jsou zajímavě zvýhodněny. Těším se na setkání na vernisáži.

Malý dárek a přání do roku 2013 ...sobě i Vám!

_ Člověk si má občas udělat radost a vytvořit něco i pro sebe. Před pár lety jsem si dal slib, že si najdu čas a dám na web kousek z mojí muzikantské minulosti- tak tohle je ten první krok... Písničku Jarní král jsem napsal v létě roku 1980, Milence o rok později a nebyly rozhodně mými prvními ani posledními složenými skladbami - jen mě provázejí celý život víc než ty ostatní před tím i potom. Rád se k nim vracím a těší mě, že si je lidé i dnes nechávají hrát a líbí se jim …a překvapivě i hodně mladých?! Tak jsem si prostě na konci roku 2012 vybral kus osobního volna jen pro sebe a o svátcích chvíli tvořil k našim dvěma studiovým nahrávkám koukatelnou videopodobu. Najdete je na na odkazech:

https://www.youtube.com/watch?v=VozxRSHx-30

http://www.youtube.com/watch?v=VMgEodTAH9k

Na internetu kolují během těch dlouhých let různé verze a často bez uvedení autora, ale originál jsme nahráli v roce 1994 ve studiu SONO se skupinou JINOTAJ a takhle to prostě má znít! Tak pokud se vám budou líbit, pošlete je prosím třeba na "Youtube" dál. Po těch dlouhých létech, kdy jsem se k ní choval jako "macecha", jim to chci vynahradit. Dík, krásný NOVÝ ROK a ať se vám život ve 2013 líbí ....! Milan

Losování na Derniéře 28.10. 2012

_ Díky za krásnou Derniéru a setkání s vámi všemi. Že se nás ve Všeradicích sejde navzdory počasí přes padesát mě potěšilo a věřím, že jste si večer užili stejně pohodově jako já a všichni výherci. Posílám na svůj Facebook pár záběrů a zároveň zveřejňuji oficielně výherce: makroobraz 50x75 podle vlastního výběru získaly Marie Ernestová a Klára Nováková, dalších pět vylosovaných získalo knihu (Ne)obyčejné příběhy makrofotografie. Pěkný a trochu víc slunečný podzim a budu se těšit na další výstavě.

Pozvánka na 53. autorskou výstavu ...13.9. 2012 Galerie Všeradice

_ …tak kdybyste měli zrovna tento čtvrtek 13.9. v 17 hodin čas a náladu, zvu vás (a to naprosto neoficielně) kousek za Prahu do Všeradic na vernisáž mojí 53. autorské výstavy SVĚT JAKO MAKRO“ s podtitulem průřez patnáctiletou tvorbou. Padesát tři makroobrazů bude po dobu měsíce a půl vystavených v krásně zrekonstruovaném muzeu a galerii Magdalény Rettigové. Vím, že je to trochu z ruky (35 km z Prahy), ale berte to spíš jako avízo, že mě MAKRO pořád nepustilo, že ho stále nadšeně fotím, brouzdám se orosenými rány a dělám tím radost nejen sobě, ale doufám i vám. Jak do Všeradic - najdete na webu http://www.vseradice.cz/kulturni-prehled/ a jestli se na zahájení opravdu vydáte, moc rád vás potkám! A jinak jestli i líbí ...pošlete to dál.... Dík.