12345678910MI-SERVICE © kuk(s)2003

 
 

Tyto stránky jsou určeny vám všem, kteří máte radost ze života a něco pro to děláte. Pro sebe a pro potěšení druhých. Pro dobrou náladu a lepší všední den.

 
Nová výstava v OC Galerie Nové Butovice od 1.10. 2014

_ 1.10. se otevírá ve spolupráci a International Art Gallery nová výstava makrofotek v OC Galerie Nové Butovice. Třicet osm obrazů je malý průřez z let 1998 - 2013. Pěkný den.

Gratulace výherkyni obrazu ...

_ Včera večer skončila v Černé Růži výstava makrofotografií Tajemství ukrytá v ledu - MAKRO VII. Vylosovali jsme výherce a tím šťastným byla Zuzana Petrů, která vyhrává rámovaný makrobraz podle vlastního výběru. Gratuluji a zároveň chci poděkovat za krásné vzkazy a komentáře, které jste mi napsali na anketní lístky... to mě vždy potěší asi nejvíc! Je z toho cítit, že se Vám nové makro líbili a pro mě i další motivace proč strkat po ránu čumák do nepohody!!! Pěkný den,

Pozvánka na probíhající výstavu na www.kudyznudy.cz

_ Odkaz na probíhající makrovýstavu Tajemství ukrytá v ledu v pasáži Černá Růže na www.kudyznudy.cz byl doplněn o fotografie a vy máte jestě do úterý 4.6. možnost zúčastnit se divácké ankety se losováním o výherní makroobraz. Vernisáž ve čtvrtek 16.5. byla velice povedená a 4 vylosovaní si odnesli tři reprodukce a hlavní výherce Lucka Horáčková rámovaný obraz. Pokud budete mít cestu přes centrum určitě se zajděte podívat a doporučte případně dál. Děkuji a příjemnou zábavu ...

Pozvánka na Open-air FOTO festival v Českém Krumlově

_ Rád bych Vás všechny pozval na parádní akci - FOTO festival, kterým ožije na víkend od 8. do 9. června 2013 celý Český Krumlov. Podrobnosti, průběžné aktuality a spoustu zajímavostí najdete na těchto webovkách: www.foto-festival.cz nebo na Facebooku pod foto-festival.cz. Nenechte si ujít zajímavou příležitost absolvovat ve dvou dnech esenci všech fotografických žánrů, velkého množství výstav a workshopů a spustu zajímavých akcí spojených s fotosvětem. Účastníme se s Macroworld jako partneři festivalu a najdete nás tams přednáškami a ukázkovou výstavou. Nalaďte si OAFF, nebudete litovat!