Svět jako dětská radost


Do světa dětí by se člověk měl často vracet. V jejich radosti a hravosti je totiž neskutečné množství nápadů a životní energie. Jezdím s dětma na letní tábory a jarní prázdniny už strašně moc let a myslím, že mě to ještě dlouho neomrzí. A na těchto stránkách bych vám chtěl nabídnout pohled do naší letní a zimní pohody. Ať v ní najdete inspiraci pro svůj všední den!!!

Tábor "Na Ostrůvku" vznikl v roce 1993 na krásné jihočeské louce poblíž vesničky Milčice. Za ta dlouhá léta rozkvetl do krásy a pro většinu z nás se z něj stala TRADICE. ...a taky si myslím, že se uhnízdil ve vzpomínkách všech, kdo si v něm kdy smočili svou "trosečnickou" patu.

Jarní prázdniny na horách datuji od roku 1988, kdy jsme poprvé založili herní tradici "cestování" po exotických zemích. První byla Aljaška a od té doby se proud fiktivních i skutečných dobrodružství nezastavil. A tak si dnes asi mnozí z vás budou těžko vzpomínat, kde a jak ten rok lyžovalo, ale třeba na žhavé Mexiko a lovení much si určitě vzpomenou všichni.

Přeji vám všem hezký výlet do vzpomínek...

ed--- kuks © 2005 ---